CESTOVNÍ TIPY

Informace zde jsou průběžně doplňovány a aktualizovány. Před cestou si ověřte aktuální stav.

Doprava po Praze

Pro dopravu po Praze doporučujeme používat městskou hromadnou dopravu. Do bezprostřední blízkosti eventu je možné dorazit tramvají, autobusem, dokonce i přívozem.

Je také možné dojet vlakem na nádraží Praha-Braník, odkud je to tramvají na event jen několik minut.

V neděli 3. května se tradičně koná Pražský maraton. Je potřeba počítat s tím, že centrum města bude v průběhu nedělního dopoledne částečně uzavřeno. Tramvajová i automobilová doprava po nábřeží mezi centrem a místem konání eventu bude v neděli zhruba mezi devátou až třináctou hodinou uzavřena. Je však řada možností jak se i v průběhu tohoto krátkého omezení na event pohodlně dostat. Aktuální informace budou před konáním eventu dostupné na webu https://www.dpp.cz/

Parkování v okolí eventu

Možnosti parkování v blízkém okolí eventu jsou poměrně omezené. Doporučujeme zanechat automobil na záchytných parkovištích P+R nebo v místě ubytování a dopravovat se na event městskou hromadnou dopravou.

Pokud se rozhodnete dorazit na místo autem, počítejte s tím, že v blízkém okolí eventu jsou parkovací zóny. Do května 2020 může dojít ke změně v jejich rozložení a fungování - před cestou si ověřte aktuální stav parkovacích zón.

V neděli 3. května dopoledne nebude možné parkovat v ulici Podolské nábřeží.

Parkoviště v areálu Žlutých lázní bude po dobu konání eventu pro veřejnost uzavřeno a bude sloužit pro potřeby organizace eventu.

Parkování pro handicapované - kontaktujte nás na info@geocachingprague2020.cz

Ubytování

Začátek května je už sezóna, neváhejte tedy s rezervací. Nabídka ubytování v Praze je široká, vybírejte dle svých představ a možností.

Nedaleko od eventu je možné ubytování v kempech